سوالات متداول

سفارش مشتریان نهایتا تا 48 ساعت کاری بعد از ثبت نهایی سفارش از طریق فروشگاه فمه تحویل شرکت  پستی خواهد شد. در تمام موارد غیر از پست هزینه ارسال (که بستگی به وزن بسته دارد ) پس کرایه شده و درب منزل از خود شما دریافت خواهد شد پس از ارسال از فروشگاه به طور معمول  بین 1 تا 3 روز کاری بسته را به مقصد می رساند . لازم است بگوییم ارسال از طریق پیک فقط مختص استان گلستان،شهرستان بندرگز می باشد،و هزینه آن درب منزل پرداخت خواهد شد.
اگر نیاز به اضافه کردن کالا به سفارش ثبت شده خود دارید می توانید با پشتیبانی فمه با شماره 09116353720 تماس حاصل نمایید تا در صورتی که سفارش ثبت شده شما از انبار خارج نشده باشد، سفارش شما را اصلاح نمایند. در اینصورت ممکن است بازه زمانی ارسال سفارش جدید تغییر کند.
تیپاکس : هزینه ی ارسال با توجه به وزن بسته ی شما و مسافت، توسط اداره تیپاکس تعیین می شود و در محل تحویل به مامور کالارسان توسط خود شما پرداخت می گردد.
دریافت حضوری و پیک فقط برای شهر بندرگز امکان پذیر میباشد و می توانید با پشتیبانی فمه به شماره 09116353720 تماس حاصل نمایید
پس از انتخاب محصول دلخواه و انتقال آن به سبد خرید اقدام به تسویه حساب نموده و با درج مشخصات کامل خود در باکس های تعیین شده سفارش خود رانهایی نمایید.
در صورتی که نیاز به تغییر آدرس سفارش خود دارید می توانید با پشتیبانی با شماره 09116353720 تماس حاصل نمایید تا در صورتی که سفارش ثبت شده شما از انبار خارج نشده باشد، سفارش شما را اصلاح نمایند. در اینصورت ممکن است بازه زمانی ارسال سفارش جدید تغییر کند .
فروشگاه اینترنتی فمه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت است . شما می توانید با خیالی راحت محصولات مورد نظر خود را تهیه نمایید